אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

היחידה להסברה ותדמית - דוברות

היחידה אחראית בכל ימות השנה על הקשרים עם התקשורת המקומית, הארצית והבינלאומית ופועלת כחלק אינטגראלי מנהלת המרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה.

כמו כן עוסקת היחידה, בשיתוף פעולה עם מנהל התוכן במרכז הרפואי האחראי על אתר האינטרנט והפייסבוק ועם היחידה לקשרי חוץ, הפועלת מול ארגונים וקהילות בבניית תוכניות ושיתוף פעולה עם בתי חולים מרכזים רפואיים וקהילות שונות, טיפוח חילופי העשרה מקצועית לאנשי הסגל, תיאום לוגיסטי וקיום כנסים לאומים ובינלאומיים ועוד.

היותו של המרכז הרפואי לגליל מרוחק כ-10 ק"מ מהגבול עם לבנון מציבה אותו בקו הקדמי של מדינת ישראל. המרכז הרפואי לגליל עמד תחת אש כבדה בקיץ 2006 בעת מלחמת לבנון השנייה וספג פגיעה ישירה של טיל קטיושה שהסתיימה ללא נפגעים בנפש בשל החלטת ההנהלה להוריד את המטופלים למתחם תת קרקעי.

בחודשים האחרונים נוכח קליטתם של פצועים ממלחמת האזרחים בסוריה זוכה המרכז הרפואי לגליל  בנהריה לעלייה בתודעה בכל רחבי העולם, כאשר צוותי טלוויזיה, רדיו ואינטרנט מארה"ב, אירופה ואסיה, פקדו את המחלקות השונות שוחחו עם מנכ"ל המרכז הרפואי, מנהלי המחלקות, צוותי סיעוד ועם הפצועים עצמם.
 

היחידה להסברה ותדמית – דוברות היא כיום חלק בלתי נפרד ממערך ההכנה למקרי חירום של המרכז הרפואי לגליל וערוכה לתת מענה בעתות שיגרה ובעתות חירום ביטחוניות, בעת אירועי רב נפגעים, אירועי חומ"ס ועוד.

בנוסף אחראית היחידה על הפקת "חדשות הבית" עיתון המרכז הרפואי היוצא לאור מספר פעמים במהלך השנה.
עבור לתוכן העמוד