אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אורולוגיה

במחלקת אורולוגיה אנו עוסקים בכל הקשור לבירור, אבחון וטיפול, בעיקר כירורגי, של מחלות ומומים מולדים של דרכי השתן אצל ילדים, גברים ונשים וכן אלו של מערכת אברי המין הזכריים. דרכי השתן כוללים את הכליות, השופכנים, שלפוחית השתן והשופכה. אברי המין הזכריים כוללים את הערמונית, האשכים ואיבר המין.

המחלקה האורולוגית ממוקמת בקומה השלישית של האגף הכירורגי החדש, עם נוף כפרי עד הרי הלבנון. במחלקה 26 מיטות, רוב החדרים מכילים שתי מיטות ובמיעוט החדרים מיטה אחת. בצמוד לכל חדר קיימים שירותים ומקלחת רחבי ידיים והניקיון במחלקה נשמר בקפדנות יתרה. הארוחות מגיעות מהמטבח המרכזי עם דגש על העדפותיו או מגבלותיו של המאושפז, ומוגשות בצורה אסטטית.

ככלל, אנו מנסים לתת למטופלים ולקרוביהם אוירה טובה של רצון טוב, בד בבד עם מידע רפואי ואחר מלא ועדכני, תקווה להחלמה מהירה.

בית-החולים מסונף לאוניברסיטת בר אילן, הפקולטה לרפואה ועל-כן אנו מחוייבים בתוכנית הדרכה ופעילות מסודרת של המתמחים והסטודנטים לרפואה. הרופאים הבכירים מנחים ומדריכים את המתמחים ומלמדים את הסטודנטים בתקופת הכשרתם במרכז הרפואי. בנוסף, הצוות הרפואי והסיעודי עוסק במחקר בסיסי וקליני ומשתתף בצורה פעילה בכינוסים מקצועיים ארציים ובינלאומיים.
לאחרונה נפתחה במסגרת המחלקה מרפאה לתפקוד מיני אשר כוללת את מיטב הרופאים בתחום. לפרטים נוספים ניתן להסתכל בתחומים נוספים של המחלקה בתחתית העמוד.

 

 

מידע נוסף על המחלקה

זימון תורים

שעות קבלה וימי פעילות

יצירת קשר

טלפון: 04-9107734
בקומה השלישית של האגף הכירורגי החדש

צוות המחלקה

עבור לתוכן העמוד