אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אגף פנימי

אגף הפנימי

 

"החולה במרכז" איננה סיסמה עבורנו אלה שליחות ודרך חיים.

 

האגף הפנימי כולל את מחלקות האשפוז הפנימי, המערך האונקולוגי, המערך הקרדיולוגי, ועוד מערכים אמבולטוריים רבים ומגוונים, הכוללים את כל תחומי ההתמחות הקשורים לרפואה הפנימית.

 

כל מטופל המתאשפז במרכז הרפואי לגליל זוכה לקשב והערכה מקיפה ורב-מקצועית על יד מיטב מומחי המרכז. הדגש הוא על קביעת האבחנה והטיפול בדרך המהירה ביותר תוך שילוב הערכה רפואית, מעבדתית ושימוש באמצעי הדימות המתקדמים ביותר.

 

אנחנו כאן בשבילך!

 

 

זימון תורים

הרופאים שלנו

יחידות ושירותים רפואיים

צוות המחלקה מורכב מצוות רב-מקצועי – רופאים,אחיות,פסיכולוג, מרפאה בעיסוק,מרפאות בדיבור, פיזיותרפיסטים, עובדות סוציאליות העוזרות למטופלים - דוברי עברית, רוסית, ערבית.
הטיפול במחלקה פנימית גריאטרית ושיקום גריאטרי מתמקד ברפואה היחודית לגיל השלישי, ככלל, חולים מעל גיל 65 שנים המועברים למחלקה הפנימית גריאטרית ושיקום גריאטרי מן המיון ומחלקות האשפוז בכדי לקבל טיפול רלוונטי לתופעות ולקשיים החוזרים בקרב אוכלוסיה זו.
ביחידה לטיפול נמרץ כללי מאושפזים חולים קשים הזקוקים לטיפול ולתמיכה צמודה. צוות המחלקה ערוך לקליטה ולטיפול בחולים מורכבים מכל המחלקות ובעיקר חולים עם קריסה של מערכת אחת או יותר, מחלות חריפות או בהחמרה של מחלה כרונית ופגיעה בתפקוד חיוני הדורש השגחה וטיפול מיוחד, בנוסף מתקבלים חולים עם פגיעה רב מערכתית (קריסת מערכות). כמו כן מתקבלים חולים הזקוקים להשגחה מיוחדת לאחר ניתוחים גדולים מכל האגפים, חולים לאחר תאונה עם פגיעות קשות בעיקר בחזה, בטן או גפיים.
המערך הקרדיולוגי בהנהלתו של פרופ' שאול עטר מספק שירותים למטופלים הסובלים ממחלות לב מכל הסוגים ובכל השלבים
המערך הנפרולוגי במרכז הרפואי לגליל נותן מענה רפואי למטופלים הסובלים ממחלות כליה כרוניות חריפות, יתר לחץ דם, בעיות במשק המלחים, מחלות כליה אימוניות הפוגעות בכליה ומחלות כליה תורשתיות.
מחלקת נוירולוגיה במרכז הרפואי לגליל מתפקדת כמערך כוללני לאבחון וטיפול במחלות המוח, מערכת עצבים מרכזית והיקפית ומחלות שרירים
המחלקה הינה הפנימית הראשונה שנפתחה בתחילת שנות השישים ומאז הקמתה ראתה לעצמה זכות וחובה להיות מובילת דרך בקידום הרפואה בגליל המערבי. המחלקה העמידה מספר דורות של רופאים פנימאיים, מתוכם מנהלי מחלקות במרכז הרפואי לגליל ובתי חולים אחרים בארץ.
יעוץ מאפשר לרופאים המטפלים לעזור באבחנה, אבחנה מבדלת, ניהול מקרה, טיפול ותוכניות לשחרור של מטופלים מאושפזים הסובלים מתופעות בתחום המשותף גוף-נפש.
עבור לתוכן העמוד