אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אגף נשים ויולדות ע"ש רעיה שטראוס

אגף נשים ויולדות ע"ש רעיה שטראוס במרכז הרפואי לגליל מעניק לאישה ולאם את הטיפול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר בכל שלבי חייהן. האגף כולל את מחלקת נשים, חדרי לידה, מחלקת יולדות, יחידה לרפואת האם והעובר, יחידה לאולטרה סאונד מיילדות וגניקולוגי ומכון להפריה חוץ גופית.

 

השירותים באגף ניתנים על ידי מערך רופאים ורופאות בכיר וצוות סיעודי מקצועי, אשר מטרתם היא מתן שירות איכותי, אנושי ומסירת מידע מירבי למטופל תוך שמירה על פרטיותו וכבודו. זאת בשיתוף פעולה מלא עם כל המחלקות הרפואיות במרכז הרפואי.


אנו, באגף נשים ויולדות ע"ש רעיה שטראוס, אמונים על שמירת ביטחונם של הנשים, האימהות והעוברים המטופלים באגף ולכן אנו מקצים משאבים רבים בציוד טכנולוגי מתקדם ופיתוח צוות רפואי וסיעודי איכותי על מנת לשמור על רמת טיפול רפואית גבוהה לצד יחס אישי, חם ותומך.

 

צוות האגף מקדם ומוביל מחקרים רבים בתחום רפואת נשים, הריון, לידה ופריון על מנת לקדם ולהעשיר את הידע הרפואי ולשפר את איכות הטיפול. בנוסף, האגף משמש שדה קליני לסטודנטים לרפואה מאוניברסיטת בר אילן ומוכר להתמחות בגניקולוגיה ומיילדות על ידי משרד הבריאות.

 


דבר מנהל אגף נשים ויולדות, פרופ' ליאור לבנשטיין
שמח וגאה להציע את שירותנו במגוון תחומי רפואת הנשים והמיילדות.
אני מתחייב כמנהל האגף לתת את הטיפול ברמת השירות והאיכות הרפואית הגבוהה ביותר. אני סמוך ובטוח בצוות הרופאים והאחיות ומאמין ביכולתם וכישוריהם הגבוהים.


אגף נשים ויולדות מהווה מרכז מצוינות מוביל באזור הצפון בתחומי רפואת הנשים, בניתוחים גינקולוגיים, גינקו-אונקולוגיים ואורו-גינקולוגיים לצד מתן שירות רפואי וסיעודי איכותי, כל זאת באווירה אינטימית עם צוות מקצועי תומך, מסור ואמפטי.


חשיבות דעתן של המטופלות באגף נשים ויולדות בראש מעייני ולכן דלת משרדי פתוחה, אשמח להקשיב לכל אחת ואחת למען שיפור רווחתכן.


משימתנו היא להעניק למטופלות שירות רפואי מצטיין ואנושי, להוביל במחקר ולחנך את הדור הבא של המומחים ברפואת נשים מילדות ופריון.

 

 

פרופ ליאור לבנשטיין
 
מנהל אגף נשים ויולדות
 

 

 

מזכירת האגף, גב' מלכה אוחנה
טלפון: 04-9107517

דוא"ל: [email protected]

וואטסאפ: 04-9107517

מגזין הבריאות של אגף נשים וילדות  

 

חדשות אגף נשים ויולדות      

 

 מחקרים

 

מחקרים

 
         

זימון תורים

הרופאים שלנו

יחידות ושירותים רפואיים

מחלקת נשים מתקשרת באופן בקשר ישיר ורציף עם מיון נשים, מרפאות החוץ, חדר ניתוח אשפוז יום וחדר ניתוח כללי. הפעילות הקיימת במחלקה כוללת את כל מגוון הבעיות הקיימות ברפואת נשים בכל הגילאים ובנשים בהריון עד לשבוע 24. אופי המחלקה הוא בעיקרו של מחלקה מנתחת, נשים מוזמנות לאשפוז במחלקה לביצוע ניתוחים אלקטיביים בתחום גינקולוגיה כללית, גינקואונקולוגיה, כאבי אגן ואנדומטריוזיס ואורוגינקולוגיה.
כשתינוק נולד, נולדת משפחה. אצלנו, במחלקת יולדות וחדרי לידה במרכז הרפואי לגליל, מאמינים שההיריון והלידה הם תהליך מרכזי בחיים המשפחתיים ולכן חשוב לנו שהלידה תתקיים באווירה מכבדת ותומכת שתאפשר לכל יולדת למצוא את דרך הלידה שמתאימה לה.
כשתינוק נולד, נולדת משפחה. אצלנו, במחלקת יולדות וחדרי לידה במרכז הרפואי לגליל, מאמינים שההיריון והלידה הם תהליך מרכזי בחיים המשפחתיים ולכן חשוב לנו שהלידה תתקיים באווירה מכבדת ותומכת שתאפשר לכל יולדת למצוא את דרך הלידה שמתאימה לה.
מערך היולדות כולל צוות רב מקצועי של רופאים, אחיות, יועצות הנקה, עו"ס וכוח עזר אשר מעניק טיפול מקצועי, אחראי ומסור תוך השריית אוירה נעימה ותמיכה ברצונה של האם.
היחידה לאולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי מהווה חלק מאגף נשים ויולדות במרכז הרפואי. ביחידה קיים המכשור המתקדם ביותר מסוגו בעולם ומבוצעים בו אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי על סוגיו השונים.
רפואת האם והעובר כוללת טיפול בשני מטופלים. מאושפזות במחלקה נשים בשבועות 24 ועד 42 להריון כאשר עקב מצב אימהי או עוברי נדרשת השגחה וטיפול על ידי רופאים מומחים בתחום זה. האבחון, הטיפול, התמיכה והשגחה המבוצעים ביחידה עשויים לצמצם סיבוכים מילדותיים ולהביא לתוצאות מילדותיות טובות יותר.
המכון להפריה חוץ גופית (IVF) במרכז הרפואי לגליל הוקם על מנת לשרת ולהעניק טיפולי פוריות בטכניקות המתקדמות בעולם לזוגות הסובלים מליקויי פוריות
שירות הפיזיותרפיה באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל מעניק שירות רב תחומי למגוון נשים מתוך השקפה כי כל אשה היא עולם ומלואו. מטרתנו לעזור לנשים המאושפזות לשפר את יכולת התפקוד, להפחית כאב, לשמור על איכות החיים ולתמוך ברגעים המורכבים. מתוך המקום הזו, נולד שירות הפיזיותרפיה הייחודי והמותאם לנשים באגף נשים ויולדות, במסגרתו ניתנים טיפולי פיזיותרפיה מותאמים אישית על ידי צוות פיזיותרפיסטיות מקצועיות בעלת הכשרה ייעודית.
עבור לתוכן העמוד