אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טיפול נמרץ כללי ונשימתי

ביחידה לטיפול נמרץ כללי מאושפזים חולים קשים הזקוקים לטיפול ולתמיכה צמודה. צוות המחלקה ערוך לקליטה ולטיפול בחולים מורכבים מכל המחלקות ובעיקר חולים עם קריסה של מערכת אחת או יותר, מחלות חריפות או בהחמרה של מחלה כרונית ופגיעה בתפקוד חיוני הדורש השגחה וטיפול מיוחד, בנוסף מתקבלים חולים עם פגיעה רב מערכתית (קריסת מערכות). כמו כן מתקבלים חולים הזקוקים להשגחה מיוחדת לאחר ניתוחים גדולים מכל האגפים, חולים לאחר תאונה עם פגיעות קשות בעיקר בחזה, בטן או גפיים.


המטופלים נמצאים במצב בריאותי מיוחד וקריטי, נדרש שילוב של מיומנות, מכשור עדכני ומתקדם, ניטור קפדני חדשני עם טכנולוגיה מתקדמת. הניטור יכלול מוניטורים אישיים הצמודים למיטת המטופל ותחנת אחות המנקזת אליה את כל המדדים של כלל המטופלים ומציגה אותם על מסכים מרכזיים באולם, בחדר ישיבות ובחדר מנהל המחלקה.


צוות המחלקה מורכב מצוות רב מקצועי הכולל  רופאים אחיות ואנשי מקצוע שונים כמו: פיזיותרפיסטים, טכנולוגים ביו-רפואיים, דיאטנית, עובדת סוציאלית ותמיכה משרדית ע"י מזכירה רפואית בכירה. 
הצוות הרפואי במחלקה עובר התמחות מיוחדת לטפל בחולים קשים בנוסף הצוות הרפואי מייעץ, מטפל ועוקב בהתאם לדרישות במחלקות האשפוז השונות ועובד בשיתוף פעולה מלא עם עמיתיהם הרופאים בכל בקשה ייעוץ או הדרכה. 

 
בנוסף על הפעילות היום יומית הצוות הרפואי והסיעודי עוסק באופן שוטף בהדרכת אנשי צוות חדשים, הכשרה והדרכת סטודנטים הן לרפואה והן לסיעוד, מתקבלים רופאים להשתלמות, רוטציה והתמחות בטיפול נמרץ. במסגרת הפעילות האקדמאית הצוות הרפואי משתתף בכל ישיבות הצוות הכלליות של ביה"ח ובישיבות של פורום טיפול נמרץ צפון ומפגשי האיגוד לטיפול נמרץ הארצי. כמו כן הצוות הרפואי והסיעודי משתתף בהכנה וכתיבת נוהלי עבודה, פיתוח שיטות עבודה חדשות ומחקר קליני ומעבדתי.

 

המחלקה מוסמכת ע"י ההסתדרות הרפואית להנחות מתמחים, סטודנטים לרפואה וסטז'רים בתחום טיפול נמרץ כללי, צוות המחלקה שותף למחקרים מקומיים ובינלאומיים.

 

 

מידע למשפחות המטופלים במחלקת טיפול נמרץ כללי


 

זימון תורים

שעות קבלה וימי פעילות

שעות ביקור משפחות ביחידה:

07:30-08:00

13:00-14:00

18:00-20:00

יצירת קשר

טלפון: 04-9107685

צוות המחלקה

עבור לתוכן העמוד