אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ד"ר לילך שמע דידי

ד"ר לילך שמע דידי (הגדל)

נולדה בשנת 1979 בנהריה וכיום מתגוררת בנהריה, אמא לאופק, נוגה ולביא.
לילך סיימה את לימודי הסיעוד בשנת 2003 באוניברסיטת חיפה והחלה את עבודה כאחות במחלקת ילדים במרכז הרפואי לגליל. במסגרת עבודתה לילך הדריכה סטודנטים לסיעוד, הייתה אחראית על תחום ההחייאה במחלקה ותפקדה כמתאמת מחקר. בשנת 2005 סיימה לימודי תואר שני בבריאות הציבור ואפידמיולוגיה ובשנת 2011 סיימה את לימודי הדוקטורט באוניברסיטת חיפה. החל משנת 2010 לילך מנהלת את יחידת האיכות במרכז הרפואי לגליל. במסגרת תפקידה לילך שותפה ומקדמת תהליכים לאומיים בתחום האיכות ומובילה תהליכי רוחב בתוך המרכז הרפואי לרבות הכנת המרכז הרפואי למבדק האקרדיטציה, הטמעת מדדי איכות לאומיים ופנימיים, שיפור תהליכים במסגרת צוותי שיפור, הובלת תוכניות עבודה מחלקתיות ועוד.

 

בשנת 2019 לילך התקבלה כעמיתה בתוכנית ענבר – תוכנית לעתודה ניהולית במערכת הבריאות, במסגרתה היא לומדת לתואר שני נוסף במנהל עסקים בבית הספר רקנאטי באוניברסיטת תל אביב וללימודי מומחיות קלינית במנהל הסיעוד.


אני מאמין של ד"ר לילך שמע דידי
חזון אישי: " להוביל בדרך ליצירת שינוי משמעותי תוך שמירה על ערכים של אמון, אנושיות והעצמה ולהיות חלק מקבוצה המאפשרת תחושה של ביטחון שייכות ושותפות".

 

חזון מקצועי: "שיפור פרואקטיבי של תהליכים ניהוליים, שירותיים וקליניים לרוחב הארגון תוך שיתוף ורתימה של האנשים הרלוונטיים ממגוון הסקטורים ודרגות ההיררכיה.
שותפות במדיניות הנהלת המרכז הרפואי בכלל והנהלת הסיעוד בפרט לשם גיבוש, הובלה ויישום של תהליכי עבודה רוחביים.
הגברת שיתופי הפעולה בין הסקטורים השונים בתוך הארגון לשם קידום מטרות משותפות.
מעורבות בתהליכים לאומיים לשם השפעה על מדיניות משרד הבריאות וחטיבת בתי החולים."

עבור לתוכן העמוד