‏‏ פרופסור יעקב בורנשטיין בתוכניתו ברדיו צפון
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פרופסור יעקב בורנשטיין בתוכניתו ברדיו צפון

פרופסור יעקב בורנשטיין בתוכניתו ברדיו צפון (הגדל)
התכנית הקרובה של המומחים לבריאות האשה בתאריך 11.1.2012 תוקדש לשאלה: מה עושים כשמגלים גוש בשד?
מנחי התכנית – פרופ' יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים לגליל המערבי – נהריה והשדרנית רינה בן-עיון ישוחחו עם שתי נשים שאצלן התגלתה המחלה וישמעו כיצד קיבלו את הבשורה ומה הייתה הרגשתן עקב כך. שתי הנשים מצאו דרך להתגבר על התחושות הקשות – אחת ע"י טיפוס באלפים והשנייה ע"י הקמה בהתנדבות של קבוצת תמיכה ועידוד לחולות וחולי סרטן.
על הגישה לברור גוש בשד ועל החידושים האחרונים בנושא תספר ד"ר הדסה גולדברג, מומחית לסרטן השד. על שאלות המאזינים בנושא חששות, חרדות ופחדים של האשה ושל בן זוגה לכריתת שד, יענה ד"ר קרלוס גילוני, מנהל השרות הפסיכיאטרי, שניהם מבית החולים לגליל המערבי – נהריה.
כמו בכל תכנית, יענה צוות המומחים לשאלות המאזינים.
התכנית "המומחים לבריאות האשה" משודרת בכל יום רביעי בין השעות 4 ל 6 אחר הצהריים ב"צפון ללא הפסקה" FM104.5, באצבע הגליל 101.5FM. ניתן גם לשמוע את התכנית בערוץ 87 ב"הוט". את התכנית מגישים השדרנית רינה בן-עיון ופרופ' יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים לגליל המערבי בנהריה.
שאלות בנושא השידור ניתן להפנות דרך אתר הפייסבוק של התכנית: "המומחים לבריאות האשה" (בעברית), לס.מ.ס. 1045, או ביום התכנית לטלפון בהפקה: 04-9112207.
עבור לתוכן העמוד