‏‏ חודש הסכם ההתקשרות עם קופת חולים כללית
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חודש הסכם ההתקשרות עם קופת חולים כללית

חודש הסכם ההתקשרות עם קופת חולים כללית (הגדל)
השבוע נחתם בנהריה בטכס חגיגי הסכם חדש בין שירותי בריאות כללית לבית חולים לגליל המערבי נהריה. ההסכם הוא  למשך 3 שנים והוא מסדיר באופן כולל את השירות שמבוטחי ה"כללית" יקבלו בבית החולים נהריה.
מנהל בית החולים - ד"ר מסעד ברהום, ואינג' שלמה פרי -  מנהל ה"כללית" במחוז חיפה וגליל מערבי, ציינו בדבריהם שחתימת ההסכם מאפשר שיתוף פעולה, תוך מימוש המטרה המשותפת לשני גופי הבריאות הגדולים והמשמעותיים באיזור – שיפור השירות הרפואי למבוטחי ה"כללית" וחיזוקו של בית החולים לרווחת כלל תושבי האיזור.
שלמה פרי הדגיש כי ההסכם ממסד את פעילות הכללית באזור ומאפשר שידרוג נוסף של השירות. אחד השיפורים המשמעותיים שהושג בהסכם החדש הוא אישור אשפוז של מטופלי ה"כללית" במחלקת השיקום בבית החולים נהריה.
ד"ר ברהום ציין, שההסכם מבטא החלטת הנהלה של בית החולים עם הכללית אשר ייטיב עם תושבי האזור ויעניק להם את האפשרות לקבל שירות רפואי, מקצועי ואיכותי, קרוב לביתם.
שלמה פרי ציין גם את החשיבות שמייחסת ה"כללית" לחיזוק המערך הרפואי בפריפריה וכי ההסכם אכן מבסס מגמה זו שהינה אינטרס לאומי.
שני המנהלים, ד"ר ברהום ואינג' פרי, הדגישו שהסכם זה מעניק יתרונות לשני הצדדים וחשוב מכל שהנהנים העיקריים הם לקוחות "הכללית ", תושבי האזור.
במפגש החתימה שררה אוירה טובה וידידותית במיוחד .
עבור לתוכן העמוד