‏‏ הצטיינו בבית החולים
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הצטיינו בבית החולים

הצטיינו בבית החולים (הגדל)

העובדים שנבחרו לעובדים מצטיינים נבחרו על ידי ועדה מיוחדת אשר מונתה על ידי מנהל בית החולים וכללה נציגי הנהלה, נציגי וועדי עובדים ונציגי הסקטורים השונים. מנהלי המחלקות והיחידות בבית החולים, הגישו לוועדה את המלצותיהם ואלה גיבשו את רשימת העובדים המצטיינים, בהתאם לקריטריונים.   הועדה נימקה את בחירתה בכך שציינה כי המועמדים הנ"ל בלטו והתבלטו יותר מכל שאר המועמדים.
במהלך הטקס הורעפו שבחים רבים על העובדים המצטיינים. רותי יפרח המנהלת האדמיניסטרטיבית ציינה כי "הבחירה השנה בעובדים הייתה קשה במיוחד מכיוון שכולם מצטיינים וראויים להערכה והוקרה."
ואלו שמות הזוכים:
ד"ר שמעון עברי– מנהל המחלקה להרדמה
ד"ר אירנה קורס – רופאה בכירה במחלקה פנימית ב'
גב' בתיה ליבוביץ – המכון לפתולוגיה
גב' הלן מלכה-זאבי – אחראית תחום ניהול סיכונים ואבטחת איכות
גב' שוש אדטו – אחות אחראית במחלקת גריאטריה (בעבר) והיום אחות כללית
גב' ביאטריס זנד – אחות מוסמכת במחלקת לכירורגיה ילדים
גב' תמרה גילמן – אחות מוסמכת במחלקת נשים
מר עירן חייט – מחלקת ביטחון
מר חיים גוטסמן – שינוע פנים
כמו כן זכו בתעודה מיוחדת הצוות הסיעודי במחלקת טיפול נמרץ לב וצנתורים. ובתעודות הוקרה זכו צוות האחיות במחלקת דיאליזה וצוות העובדות במחלקה למשאבי אנוש
חלק מהנימוקים להענקת הפרס לזוכים היו ערכי: המצוינות, אדיבות, אהבה למקצוע, יושר, חריצות, מקצועיות, ידע רב, נועם הליכות ויחסי אנוש טובים לרווחת המטופלים והמשפחות .
לדברי בתיה ליבוביץ, נציגת המצטיינים:  "בית החולים לגליל המערבי בנהריה בעבור כולנו איננו רק מקום עבודה הוא לנו כבית נוסף וכמקור לגאווה. אני מברכת את כל  המצטיינים ומאחלת לכולנו המשך עבודה פוריה ונעימה."
מנהל בית החולים ד"ר מסעד ברהום: "כל שנה מחדש אני מתרגש כשאני נמצא במעמד הזה ויש לי את הזכות להעניק את אות המצטיין לעובדים שלנו שעושים עבודה קשה ותובענית לטובת קהילת הגליל המערבי. אני נרגש וגאה בצוותים ובתחושת המצוינות אשר מורגשת בבית החולים. אני מאחל לכל הזוכים ברכות חמות ורוצה להודות להם על עבודתם הטובה. יישר כוח.  השנה הזו היא שנת מפנה בבית החולים בה אנו מצטרפים לבית הספר לרפואה ה-5 בגליל של אוניברסיטת בר אילן, המיון התת קרקעי והממוגן עתיד להיפתח בחודשים הקרובים וכמו כן כולי תקווה כי לאחר ראש השנה נתחיל להפעיל את יחידת הMRI. אנו מוכנים לאתגרים לפנינו בעזרת הצוותים המעולים שלנו. שנה טובה לכל בית ישראל".

 

 

עבור לתוכן העמוד