‏‏ שמירה על איכות הסביבה
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שמירה על איכות הסביבה

שמירה על איכות הסביבה (הגדל)

בשנים האחרונות הולכת וגוברת ההכרה בקרב משרדי הממשלה כי שמירה על איכות הסביבה הינו נושא בעל חשיבות ממדרגה ראשונה, משרד הבריאות והנהלת המרכז הרפואי לגליל חרטו על דגלם את המחויבות למען שמירה על איכות הסביבה. הנהלת המשרד בשיתוף הנהלת המרכז ועובדיו רואה חשיבות רבה בהטמעת חסכון והתייעלות אשר מלווה בפעילות הסברה והדרכה. המרכז הרפואי לגליל נבחר לאחרונה על ידי אגף ההדרכה והפיתוח של משרד הבריאות להוביל פיילוט של בי"ח ירוק.

כחלק מהפיילוט, החלה פעילות הדרכה והסברה בקרב עובדי המרכז בסקטורים השונים תוך דגש על רלוונטיות התכנים לתחום העיסוק של כל אוכלוסיית יעד. בין נושאי ההדרכה: חשיפת העובדים לחוזר מנכ"ל בנושא שמירה על איכות הסביבה, חיזוק מודעות העובדים לנושא איכות הסביבה, הגעה לפעולה ומיקוד העובדים בפעולות בתחום עיסוקם.

במטרה לעודד את העובדים להתנהלות אפקטיבית ויעילה לחיסכון במשאבים, מועברים אחת לרבעון מבזקי בטיחות מטעם הנהלת המרכז המשקפת את העשייה בתחום וכן, לצורך העלאת המודעות בתחום. במרכז פועלת מזה מספר שנים ועדה לשמירה על איכות הסביבה, חברי הועדה מעבירים בשיתוף עם מחלקת ההדרכה בארגון הדרכות לכלל העובדים.

רותי יפרח, המנהלת האדמיניסטרטיבית: "זה נושא שמאחד את כלל אזרחי ישראל ואנו כמרכז רפואי המייצג את מגוון הדתות והאמונות ומאחד תושבי ערים, כפרים, קיבוצים ומושבים מנסים ליצוק תוכן משמעותי לנושא בסיוע העובדים כחלק משיפור השירות למטופלים ולציבור המבקרים במרכז הרפואי.

אני מבקשת להודות לציבור העובדים, המטופלים והמבקרים לשיפור בתחום איכות הסביבה".

עבור לתוכן העמוד