‏‏ הנהלת המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה ביקרה במרכז הרפואי לגליל
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הנהלת המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה ביקרה במרכז הרפואי לגליל

הנהלת המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה ביקרה במרכז הרפואי לגליל (הגדל)

הביקור החל בישיבת מטה מול מטה של הנהלות שני הגופים שכללה מצגות, סיור מקיף במרכז הרפואי המתפתח ובסיום המפגש התקיים דיון מעמיק על שיתופי פעולה בעתיד

הנהלת המרכז הרפואי לגליל אירחה בשבוע שעבר את ההנהלה הבכירה של המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה מכרמיאל בראשות הנשיא פרופ' אריה מהרשק, המשנה לנשיא פרופ' דוד שוחט, המנכ"ל שמעון הקר, הדיקנית ד"ר מיכל מעוז ומנהלי המסלולים השונים במכללה.

את האירוע אירגנה חברת עמותת ידידי המרכז הרפואי ד"ר מיכל קולן, שציינה בפתח המפגש כי קיימים קווים משיקים רבים בפעילות האקדמית והרפואית. והביעה תקווה כי שיתוף הפעולה בין המכללה למרכז הרפואי ילך ויתגבר בעתיד.
בין האפשרויות הנבחנות לשיתוף פעולה בין המרכז הרפואי למכללה נכללו מספר תחומים: מחקרים משותפים, שיתוף סטודנטים בפרויקטים של שיפור שיטות עבודה ובפרויקטים של  הדמיה ותמיכה במכשור רפואי, שיתוף סגל המכללה והמרכז הרפואי בימי עיון משותפים ועוד.

ד"ר מסעד ברהום: "מכללת אורט בראודה מהווה אבן שואבת לצעירים וצעירות הרואים עצמם משתלבים בשוק העבודה בתחומי תעשייה וניהול, אלקטרוניקה, מכונות, מתמטיקה, פיסיקה וביוטכנולוגיה. פרופ' מהרשק הוא ידיד אמת שלי ושל המרכז הרפואי ובמפגש שמחנו לשמוע על מסלול הקשור לתחום מדעי הרפואה הפועל במכללה. ישנו קשר חשוב בין רפואה לאקדמיה ואני בטוח ששיתוף הפעולה בין שני הגופים ישרת בנאמנות את הקהילה שאותה אנו משרתים בכל ימות השנה".

נשיא המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה הודה להנהלת המרכז הרפואי על האירוח וסקר בפניה את חזונה של המכללה: "המכללה שוקדת על אסטרטגיה של טיפוח 'המהנדס האינטלקטואל' והקניית יכולות בבניית תארים משולבים והכשרת סטודנטים לתכנים רב-תחומיים. המכללה חותרת להכשרת מהנדסים רחבי אופקים, בעל השכלה כללית ומקצועית מעמיקה עם ראיה מערכתית וחשיבה ביקורתית, יצירתית וחדשנית, תוך התייחסות לצרכי התעשייה המקומית והבינלאומית". נשיא המכללה ציין כי הוא רואה חשיבות רבה בשיתופי פעולה מקצועיים ואקדמיים בין שני הגופים.  

עבור לתוכן העמוד