‏‏ מבקר המדינה סייר במרכז הרפואי לגליל
בפגישה קיבל המבקר מידע על קשיים בהם נתקלת קהילת האזור בעת שהיא מבקשת לקבל טיפול רפואי במרכז הרפואי לגליל. בין הנושאים שעלו אי הפניית חולים על ידי קופת חולים הכללית לניתוחים נוירוכירורגים, ניתוחי א.א.ג., הפריה חוץ גופית (IVF), ניתוחי קטרקט, ועוד. מצוקה נוספת היא בעיית התעבורה בכביש 89 בין צומת כברי לצומת נהריה בעיקר בשעות הבוקר והערב, בהן העומס הרב בדרך בשל היעדר מסלול נסיעה נוסף לכל כיוון, מעכבת הגעת אמבולנסים ובעת חירום גם הגעת צוותים רפואיים לסייע בטיפול בנפגעים. בעיה נוספת שעלתה היא מחסור בבניין אשפוז נוסף של 200 מיטות.

חלקו השני של הביקור כלל סיור בחדר המיון הממוגן, המתחם התת קרקעי, המחלקה הנוירוכירורגית הפועלת בשנה האחרונה בהצלחה רבה, מפגש עם פצוע סורי במחלקת א.א.ג. ניתוחי ראש צוואר, תצפית לגבול עם לבנון וסיור במחלקה פנימית ג'. המבקר התרשם מתנופת הפיתוח והבטיח לסייע ככל שיוכל בקידום פתרונות לסוגיות שהועלו בישיבת העבודה.

ד"ר ברהום: "אני רוצה להודות למבקר יוסף שפירא על שהגיע לביקור שנתן לנו אפשרות להציג בפניו את המרכז הרפואי שלנו הנמצא בתנופה. המבקר ראה הן את החלק החדש והן את החלק הישן של המרכז הרפואי. העלנו בפניו סוגיות המונעות מאיתנו במקרים רבים לסייע לקהילה אותה אנו משרתים ואני תקווה, כי ביקורו יסייע לנו בקבלת מענה מכלל הגורמים הנוגעים בסוגיות המרכזיות ובהן אי הפניית מטופלים למרכז הרפואי הקרוב לביתם והעומסים הקשים מנשוא בכביש 89".
"/>
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מבקר המדינה סייר במרכז הרפואי לגליל


מבקר המדינה השופט בדימוס יוסף חיים שפירא, ערך ביום שני השבוע ביקור עבודה במרכז הרפואי לגליל.
המבקר מלווה בבכירי האגפים במשרדו, החל את ביקורו במפגש עם חברי הנהלת המרכז הרפואי ועם נשיאת עמותת הידידים רעיה שטראוס בן –דרור.
מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר מסעד ברהום, הציג סקירה נרחבת על התפתחות המרכז הרפואי בשנים האחרונות ועל התוכניות לעתיד.


בפגישה קיבל המבקר מידע על קשיים בהם נתקלת קהילת האזור בעת שהיא מבקשת לקבל טיפול רפואי במרכז הרפואי לגליל.
בין הנושאים שעלו אי הפניית חולים על ידי קופת חולים הכללית לניתוחים נוירוכירורגים, ניתוחי א.א.ג., הפריה חוץ גופית (IVF), ניתוחי קטרקט, ועוד.
מצוקה נוספת היא בעיית התעבורה בכביש 89 בין צומת כברי לצומת נהריה בעיקר בשעות הבוקר והערב, בהן העומס הרב בדרך בשל היעדר מסלול נסיעה נוסף לכל כיוון, מעכבת הגעת אמבולנסים ובעת חירום גם הגעת צוותים רפואיים לסייע בטיפול בנפגעים. ב
בעיה נוספת שעלתה היא מחסור בבניין אשפוז נוסף של 200 מיטות.חלקו השני של הביקור כלל סיור בחדר המיון הממוגן, המתחם התת קרקעי, המחלקה הנוירוכירורגית הפועלת בשנה האחרונה בהצלחה רבה, מפגש עם פצוע סורי במחלקת א.א.ג. ניתוחי ראש צוואר, תצפית לגבול עם לבנון וסיור במחלקה פנימית ג'.
המבקר התרשם מתנופת הפיתוח והבטיח לסייע ככל שיוכל בקידום פתרונות לסוגיות שהועלו בישיבת העבודה.


ד"ר ברהום: "אני רוצה להודות למבקר יוסף שפירא על שהגיע לביקור שנתן לנו אפשרות להציג בפניו את המרכז הרפואי שלנו הנמצא בתנופה.
המבקר ראה הן את החלק החדש והן את החלק הישן של המרכז הרפואי.
העלנו בפניו סוגיות המונעות מאיתנו במקרים רבים לסייע לקהילה אותה אנו משרתים ואני תקווה, כי ביקורו יסייע לנו בקבלת מענה מכלל הגורמים הנוגעים בסוגיות המרכזיות ובהן אי הפניית מטופלים למרכז הרפואי הקרוב לביתם והעומסים הקשים מנשוא בכביש 89".


עבור לתוכן העמוד