‏‏ מארה"ב לנהריה - מומחה בהחלפת מפרקים במרכז הרפואי לגליל - נהריה
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מארה"ב לנהריה - מומחה בהחלפת מפרקים במרכז הרפואי לגליל - נהריה

מארה

פתיחת היחידות, השירותים והמחלקות החדשות במרכז הרפואי לגליל בנהריה נמשכת. לאחרונה הורחב שירות נוסף למטופלים במחלקה אורטופדית ב' שבמרכז הרפואי.

ד"ר יואל אנושי
שעלה ארצה לפני מספר חודשים מארה"ב, יעסוק בתחום החלפת מפרקים, תחום מומחיות שיורחב הטיפול בו במרכז הרפואי. ד"ר אנושי נולד בארה"ב והתגורר ועבד עד לאחרונה בקליבלנד אוהיו. הוא עלה ארצה והחל לעבוד במרכז הרפואי לפני כחודש ימים.

ד"ר אנושי
: "החלפת מפרקים הוא תחום ותיק ברפואה. מדובר בפגיעה משמעותיות בסחוסים של מפרקי הירך והברך הגורמת לכאבים והגבלה בתנועה. אנשים הסובלים משחיקה של הסחוסים מתקשים בדברים יומיומיים כמו הליכה, עלייה במדרגות ועמידה ממושכת. באמצעות ניתוח שנמשך בין שעה לשעתיים, אנחנו פותרים לצמיתות את מרבית המקרים החמורים, וגברים ונשים שבעבר נזקקו לטיפול תרופתי, מקלות הליכה והליכונים, יכולים לאחר הניתוח וההליך השיקומי שבעקבותיו לשוב לאיתנם".

ד"ר אנושי
ציין, כי ישנם מקרים בהם הבעיה עוברת בין דורות, אך ניתנת לאבחון ולטיפול בזכות הטכנולוגיה המתקדמת בתחום. כמו בניתוחים כירורגיים או אורטופדיים אחרים, ישנה חשיבות רבה לשמירה על אורח חיים בריא. ד"ר אנושי התייחס גם לחשיבות שהוא רואה בהגעתו ארצה ובהצטרפותו למרכז הרפואי. "המומחיות שלי יכולה לסייע רבות לפיתוח תחום אורטופדי זה ואני שמח להצטרף לרופאים מנוסים וותיקים, העובדים שנים רבות כאן למען הקהילה בגליל".

ד"ר נמרוד רחמימוב
מנהל מחלקה אורטופדית ב': " האורטופדיה המודרנית עברה שינויים רבים. אם בעבר כל אורטופד הכיר וניתח הכל, כיום ישנן התמחויות בתתי-תחומים רבים כגון החלפת מפרקים, עמוד שדרה, כף יד, ילדים ועוד. המשמעות היא שכדי לצעוד קדימה יש להכשיר או לגייס אורטופדים מומחים בתחומים שונים, וזה בדיוק מה שאנו עושים. ניתוחי החלפת מפרק הירך ומפרק הברך נחשבים מהניתוחים המוצלחים באורטופדיה, ומעניקים למטופלים שנים רבות של איכות חיים ותפקוד תקין. ד"ר אנושי הוא מנתח מעולה בעל ניסיון רב ממרכזים רפואיים מובילים בארה"ב. הוא ואשתו בחרו לגור ולעבוד בישראל כדי להיות קרובים לילדיהם שעלו לארץ בעבר ושירתו כחיילים בודדים ובהמשך הקימו משפחות. אני שמח שהם החליטו לקבוע ביתם בנהריה כי לנו זה רווח גדול".

ניתן לקבוע תור לבדיקה אצל ד"ר יואל אנושי במרכז לזימון תורים של המרכז הרפואי בטלפון 04-9107414.

עבור לתוכן העמוד