‏‏ הנהלת המרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה, ערכה ביקור עבודה במועצה האזורית מעלה יוסף.
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הנהלת המרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה, ערכה ביקור עבודה במועצה האזורית מעלה יוסף.

המפגש נפתח בלשכתו של ראש המועצה שמעון גואטה במושב גרנות הגליל בו נערכה לנוכחים סקירה מקיפה על פעילות המועצה והרכב יישוביה.


את המועצה האיזורית ייצגו במפגש עם ראש המועצה, מזל כהן - גזברית המועצה, דני שיטרית – מזכיר המועצה, יוסי אדוני – סגן ראש המועצה בתואר, ניסים רובין – ראש מועצה דתית מעלה יוסף, מאיר ברששת – מנהל מחלקת שירותים חברתיים ומירב יוסף – מנהלת פרויקטים במועצה.

בתום הסקירה יצאו המארחים ממעלה יוסף ואורחיהם מהמרכז הרפואי לנקודת גבול 105 סמוך למושב זרעית, המקום בו נחטפו בקיץ 2006 שני חיילי צה"ל אהוד גולדווסר ואלדד רגב זכרם לברכה. לאחר סקירה על אירועי אותו היום מפי סגן ראש המועצה יוסי אדוני נערך סיור ב"חוות השמפיניון" של משפחת דוידיאן במושב זרעית. החלק התיירותי בסיור כלל פרט לתצפית על היישובים גם ביקור במתחם הסוויטות ה"מקום" במושב נטועה.


מנהל המרכז הרפואי ד"ר מסעד ברהום: "ביקור זה הינו רב חשיבות לחיזוק הקשר בין המרכז הרפואי לקהילה אותה אנו משרתים בגליל. הכרנו מקרוב את העשייה המבורכת במועצה בתחומי: החינוך, ההתיישבות, הרווחה, החקלאות, התעסוקה והתיירות. אני בטוח שראש המועצה יחד עם צוותו הבכיר יהיו קול חשוב עם שאר ראשי הרשויות למען פיתוחו של המרכז הרפואי הנמצא יחד עימם בחזית הצפונית של מדינת ישראל".

ראש המועצה שמעון גואטה: "אני מברך על ביקור הנהלת המרכז הרפואי בראשותו של ד"ר מסעד ברהום. שיתוף הפעולה וחיזוק הקשר הינם משמעותיים להמשך עשייה פורה למען תושבי מעלה יוסף והגליל המערבי".

עבור לתוכן העמוד