‏‏ מנהל חדש למחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר במרכז הרפואי לגליל המערבי - נהריה
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מנהל חדש למחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר במרכז הרפואי לגליל המערבי - נהריה

מנהל חדש למחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר במרכז הרפואי לגליל המערבי - נהריה (הגדל)
ד"ר אייל סלע, נכנס לתפקידו כמנהל המחלקה המהווה חלק מהאגף הכירורגי במרכז הרפואי. ד"ר סלע שב משנתיים של פלושיפ בקנדה במהלכם התמחה בשיחזורים לאחר ניתוחים אונקולוגים בראש צוואר

ד"ר אייל סלע החליף בתפקיד את ד"ר יואב טלמון שפרש לאחר 40 שנה במרכז הרפואי ואת ד"ר אלבין סמט ששימש כממלא מקום מנהל המחלקה ויוצא אף הוא לגימלאות. ד"ר סלע נשוי ואב לשלושה ילדים, נולד בחיפה שם גדל והתחנך.

את שירותו הצבאי בסדיר וכעת במילואים עושה כמ"פ רפואה. את לימודי הרפואה סיים בטכניון בהצטיינות ואת הסטאז' חילק בין המרכזים הרפואיים פורייה בטבריה וכרמל בחיפה. בשנת 2006 החל לעבוד כרופא בכיר במחלקת א.א.ג. במרכז הרפואי כרמל ובשנים 2010 עד 2012 יצא את הארץ ועבד במחלקת א.א.ג. וניתוחי ראש צוואר, ומרכז לשיחזורים באוניברסיטת McGill, מונטריאול, קנדה,
וב- JEWISH GENERAL HOSPITAL .

ד"ר סלע: "במהלך הפלושיפ, התמחתי בשיחזורים לאחר ניתוחים אונקולוגים בראש צוואר. זהו תחום חדשני ומאתגר עבורי המשלב לימוד טכניקות ניתוחיות חדשות עבורי ולימוד אנטומיה מחדש לצורך שיחזורי מתלים חופשיים. במהלך שהותי, נרקמה ביני ורופאי המחלקה ובעיקר מנהל המחלקה ד"ר מייקל הייר חברות עמוקה. טרם חזרתי לישראל, סיכמנו שנקיים קשר עתידי רציף, כך שהמחלקה ב McGill תאמץ את מחלקתי כ"אחות תאומה".

ד"ר סלע: "אני מאמין שחל עלינו כרופאים ישראלים חובה לחזור, לפתח ולהביא רפואה טובה לציבור, ובפרט לפריפריה בצפון בו גדלתי. שאיפתי היא להביא את המחלקה במרכז הרפואי לעצמאות מלאה, להיות מובילה בכל תחומי אף אוזן וגרון ובפרט ניתוחי ראש צוואר. בהמשך חשוב להביא רופאים מומחים למחלקה אחרי פלושיפ המובילים בתחומים נוספים כמו רינולוגיה, ניתוחי בסיס גולגולת, אוטולוגיה וילדים, בכדי לפתח ולהעצים את מגוון השירותים והממשקים עם מחלקות אחרות במרכז הרפואי".

ד"ר סלע הדגיש את החשיבות לחזק, להדק ולפרוש את הקשר עם רופאי א.א.ג. בקהילה ורופאי המשפחה, על מנת להמשיך ולהיות מרכז רפואי שיכול לתת מענה מיידי, מקצועי, יחודי ואיכותי על הפניות למחלקה. "לצד זאת יש לפתח ממשק עבודה בשיתוף פעולה עם מחלקות במרכז הרפואי כגון נוירוכירוגיה, פה ולסת, פלסטיקה, אנדוקרינולוגיה ואונקולוגיה, על מנת לבנות תשתית עתידית לניתוחים משולבים ומורכבים" ציין ד"ר סלע.

עבור לתוכן העמוד