‏‏ שיתוף פעולה פורה בין בית החולים בנהריה למד"א מרחב אשר
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה פורה בין בית החולים בנהריה למד"א מרחב אשר

שיתוף פעולה פורה בין בית החולים בנהריה למד

הנהלת בית החולים לגליל המערבי נהריה קיימה השבוע ישיבת עבודה עם נציגי הנהלת מד"א במרחב אשר. בישיבה סקר מנהל בית החולים ד"ר מסעד ברהום בפני הבאים את השינויים שעובר בית החולים בכל הנוגע לפתיחת מחלקות ויחידות וכיצד צפוי הדבר להשפיע על הקהילה באזור.

את מד"א מרחב אשר יצגו במפגש בת שבע גואז סגנית מנהל המרחב, רוני ממן, מפקח על במרחב אשר ודיוויד פישר דובר המרחב. גואז ערכה להנהלת בית החולים סקירה על הפעילות בשיגרה ובחירום של המרחב המשתרע משלומי ועד סאסא מצומת קדרים ועד צומת אלובין ומהווה במרבית הפעילות את שטח השיפוט של בית החולים בנהריה.

ד"ר מסעד ברהום מנהל ביה"ח: "אנו פועלים בכל ימות השנה בשיתוף פעולה מלא עם מד"א. חשוב היה לנו להציג בפניהם את השינויים המרכזיים ובהם פתיחת מחלקה נוירוכירורגית ראשונה בגליל שתיתן מענה לתושבי האזור, שעד עתה נאלצו להגיע לקבל טיפול בבתי חולים מרוחקים בשל פגיעה או חבלת ראש. המחלקה החדשה צפויה לתת מענה למכלול הפגיעות המורכבות, דבר שיקל גם על צוותי מד"א המפנים מהזירות השונות למרכז רפואי קרוב".

בתום המפגש ערכו אנשי מד"א סיור במחלקה הנוירוכירורגית ולמדו מקרוב על השירות אותו היא צפויה לתת לציבור עם פתיחתה בתוך שבועות ספורים. בנוסף התעדכנו במד"א על פתיחתה של מחלקה פנימית שישית, מחלקה אורטופדית שנייה, ועל פתיחה צפויה של היחידה להפריה חוץ גופית(IVF).

כתב:חגי עינב
צלם:רוני אלברט

עבור לתוכן העמוד