‏‏ תואר פרופ' למנהלת היחידה להיריון בסיכון גבוה בביה"ח לגליל המערבי נהריה
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תואר פרופ' למנהלת היחידה להיריון בסיכון גבוה בביה"ח לגליל המערבי נהריה

תואר פרופ' למנהלת היחידה להיריון בסיכון גבוה בביה

תואר פרופ' למנהלת היחידה להיריון בסיכון גבוה בביה"ח לגליל המערבי נהריה


ד"ר אופיר אלה, מנהלת היחידה לסיכון בהריון גבוה, סגנית מנהל האגף לבריאות האישה ויו"ר ועדת התמחות בבית החולים לגליל המערבי נהריה, קודמה השבוע למעמד פרופ' חבר במסלול הקליני. פרופ' אופיר סיימה ב- 1982 התמחות במיילדות וגניקולוגיה. בשנת 1997 סיימה קורס מנהל שירותי בריאות באוניברסיטת חיפה.


משנת 2000 משמשת פרופ' אופיר בתפקידה הנוכחי כמנהלת היחידה להריון בסיכון גבוה וכסגנית מנהל האגף לבריאות האישה בבית החולים. בשנת 2005 נבחרה פרופ' אופיר לעובדת המצטיינת של בית החולים ולעובדת המצטיינת של משרד הבריאות.


פרופ' אופיר
פעילה מאוד גם בתחום האקדמי ובשנים 2003-2011 שימשה כמרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. במהלך תקופה זו נבחרה פרופ' אופיר 6 פעמים כ"מרצה מצטיינת". החל משנת 2011 משמשת כמרצה בכירה בפקולטה לרפואה בגליל של אוניברסיטת בר –אילן.


כמו כן , פרופ' אופיר, בשיתוף עם פרופ' בורנשטיין – מנהל האגף לבריאות האישה בבית חולים וד"ר זינגר – מנהל היחידה לרדיולוגיה פולשנית, חקרו ופיתחו שיטה ייחודית לטיפול במצבים של שליה חודרנית, מצב המסוכן לאישה הרה.
בעקבות המחקר ופיתוח השיטה הפך בית החולים בנהריה לאחד מהמרכזים הארציים המטפל בנשים עם שיליה חודרנית, מכל רחבי הארץ.


פרופ' בורנשטיין, מנהל האגף לבריאות האשה: "אני מברך את פרופסור אופיר על ההישג שלה בקבלת המינוי. את כל מהלך ההתמחות והעבודה המדעית ד"ר אופיר עשתה בבית החולים לגליל המערבי בנהריה. אין זו משימה פשוטה להגיע לתואר אקדמי כה בכיר בבית חולים פריפרי. זאת עקב עומס העבודה הרב והמיעוט היחסי בכח אדם. קבלת התואר מעידה על כך שד"ר אופיר, מעבר להיות קלינאית מצוינת, גם מוכשרת וחרוצה מאד. אנו מברכים על הסיפוח של המחלקה לפקולטה לרפואה בגליל של אוניברסיטת בר-אילן".

מנהל בית החולים ד"ר מסעד ברהום בירך את פרופ' אופיר על המינוי. "מדובר ברופאה חרוצה ומקצועית הנחשבת למובילה בתחומה. פרופ' אופיר תורמת שנים רבות לפיתוח המקצועי של האגף לבריאות האישה ואני רואה חשיבות רבה בהצבת תחומי המחקר וההוראה כמובילים בבית החולים נהריה, המהווה שדה קליני הן לפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן והן למרבית בתי הספר לסיעוד הפועלים בצפון כחלק מהיותנו בית החולים המרכזי הפועל בגליל".

עבור לתוכן העמוד