אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מפגש הנהלת הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי בגליל מאוניברסיטת בר אילן

במרכז הרפואי לגליל התקיים מפגש עם חלק מהנהלת הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי בגליל מאוניברסיטת בר אילן, במטרה להעמיק את הקשרים ההדוקים בין הגופים ולחזקם.
פרופ' מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי לגליל, הודה על המפגש החשוב ועידכן על האתגרים יוצאי הדופן בחודשים האחרונים של בית חולים הנמצא בכוננות מתמשכת, עובד בתנאי חירום במתחם תת קרקעי, נערך לתרחישי קיצון וממשיך כל העת בשירותי הוראה לסטודנטים.
פרופ' אורלי אבני, דיקנית הפקולטה לרפואה, אשר נכנסה לתפקיד לפני כחצי שנה, הציגה בפני הנהלת המרכז הרפואי לגליל ובפני סגל הרופאים שהשתתף במפגש (מנהלי מחלקות, רופאים בכירים ומתמחים) את מבנה הפקולטה לרפואה, חזונה לעתיד, האתגרים וההזדמנויות הקיימות.
מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי, פרופ' ליאור לבנשטיין, המשמש גם משנה לדיקן לחינוך רפואי וראש ביה"ס לרפואה בפקולטה, הציג במפגש את שיתופי הפעולה העמוקים בין הגופים ואת המחויבות להוראת סטודנטים.
פרופ' דניאל גליקמן, המשנה לדיקן לקידום אקדמי בפקולטה לרפואה, פרש בפני רופאי המרכז הרפואי לגליל את מסלולי ההוראה והמחקר בפקולטה ואת הדרישות האקדמיות בכל דרגה אקדמית ("מרצה בכיר", "מרצה בכיר קליני", "פרופ' מן המניין" וכך הלאה), כדי לעודד רופאים מהמרכז הרפואי להשתלב במידה נרחבת יותר בסגל האקדמי של הפקולטה.
"החזון שלנו כמרכז הרפואי הגדול והמרכזי בגליל לספק רפואה מצוינת, אנושית, מקצועית, זמינה ונגישה בכל עת, משתלב עם המצוינות שלכם כפקולטה לרפואה המכשירה את רופאי העתיד של מדינת ישראל, ובמיוחד לאזור הגליל וצפון המדינה", אמר פרופ' ברהום במפגש. "חשוב לנו מאוד לשמור על שיתוף הפעולה הפורה והרב איתכם. נעודד רופאים אצלנו למצות את הפוטנציאל האקדמי שלהם ולהתקדם בתפקידי הוראה ומחקר, ונמשיך לשמש מרכז עיקרי עבור הפקולטה להכשרת הסטודנטים לרפואה".

מפגש עם חלק מהנהלת הפקולטה לרפואה ע


עבור לתוכן העמוד