אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דקת דומיה במרכז הרפואי לגליל לזכר הנרצחים וחללי צה״ל

עובדי ועובדות המרכז הרפואי לגליל עמדו הבוקר דקה דומיה לזכר הנרצחים וחללי צה״ל במלחמת חרבות ברזל, בעקבות יוזמה משותפת של הסתדרות האחים והאחיות וההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י), בשיתוף משרד הבריאות.
מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, נשא דברים לזכר הנרצחים והביע תקווה לחזרתם בשלום של כלל החטופים ולהחלמתם המהירה של הפצועים.
דקת דומיה חרבות ברזל


פרט לעובדים ולעובדות מכלל הסקטורים התקיימה דקת הדומיה במעמד חברי ההנהלה; יו"ר הר"י, פרופ' ציון חגי; יו"ר ארגון הרופאים עובדי המדינה ומ"מ יו"ר הר"י, פרופ' זאב פלדמן, וכן ד"ר אריה ביטרמן, המשמש יו"ר ועד רופאי בתי החולים של כללית.
לאחר דקת הדומיה נפגש פרופ' ברהום, יחד עם סגניו ד"ר צבי שלג וד"ר חיתאם חוסיין, עם פרופ' חגי, פרופ' פלדמן, ד"ר ביטרמן ונציגים נוספים מהר"י.
בפגישה נכח גם יו"ר ועד הרופאים של המרכז הרפואי לגליל, ד"ר נמרוד רחמימוב.
פרופ' חגי אמר, כי הוא שמח מאוד על הביקור והוסיף: "המרכז הרפואי לגליל הוא נכס למדינת ישראל ונמצא במיקום אסטרטגי חשוב במיוחד. רמת המוכנות שלכם גבוהה ביותר והצוותים שלכם מתפקדים בצורה יוצאת מהכלל".
פרופ' ברהום הודה למשתתפים על הביקור, תוך שהדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה בין המרכז הרפואי ובין הר"י וארגון הרופאים עובדי המדינה.
עבור לתוכן העמוד