‏‏ פרס מנכ"ל משרד הבריאות למנהל מחלקת הרכש במרכז הרפואי לגליל
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פרס מנכ"ל משרד הבריאות למנהל מחלקת הרכש במרכז הרפואי לגליל

פרס מנכ

פרס מנכ"ל משרד הבריאות לשנת 2014 הוענק לדרור פאר, מנהל מחלקת הרכש במרכז הרפואי לגליל. פאר (41), נשוי לעינת ואבא ל-3 (בן, רומי וסהר), מתגורר בנהריה ועובד במרכז הרפואי משנת 1999. לפאר תואר ראשון במדע המדינה ובשירותי אנוש מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במדע המדינה עם התמחות בביקורת פנימית וציבורית.

פאר
: "בשנת 2004 הקמתי לפי בקשת ההנהלה ובתמיכתה את מחלקת הרכש של המרכז הרפואי, שעד לאותה התקופה הייתה מחולקת בין מספר מחלקות במרכז הרפואי. בשנת 2013 התחלנו את הרה-ארגון והקמת מערך הרכש והאספקה ואיחוד כל המחלקות תחת גג אחד, תהליך שנמשך עד היום. לשמחתי, תהליך איחוד המחלקות והקמת מערך רכש ואספקה מאוחד, זכה למעורבות של גורמים רבים במרכז הרפואי, החל מההנהלה שתמכה וליוותה את כל התהליך משלב החשיבה הרעיונית ועד לביצוע, דרך עובדי המערך המסורים שעבדו ימים כלילות למען הצלחת התהליך וכלה, במחלקות המרכז הרפואי ששיתפו פעולה ותרמו להצלחה המשותפת".

בהנהלת המרכז הרפואי מציינים, כי עיקרי השינוי שליוו את הארגון מחדש כוללים: טיפוח ההון האנושי שהוא התשתית להצלחה בהליך, שינוי מבני-ארגוני, איחוד פונקציות ושילוב אורגני של כל הפעילויות, יישום נהלים ליעילות מקסימאלית ופתיחת צווארי בקבוק, שינוי המרחב הפיזי והגדלת נפח האחסון.

רותי יפרח
, המנהלת האדמיניסטרטיבית במרכז הרפואי: "בהנהגתו של דרור פאר אוחדו מחסני המרכז הרפואי, דבר שהביא ליצירת סטנדרטים חדשים וגבוהים בפעילות המרכז הרפואי והוביל לניצול מקסימאלי של משאבים".

פאר
הודה להנהלת משרד הבריאות ולהנהלת המרכז הרפואי על הענקת הפרס החשוב: "אומנם קיבלתי את פרס מנכ"ל משרד הבריאות כפרס אישי, אך אני רואה בו כפרס של רבים וטובים שהולכים עימי בדרך זו שנים רבות. אני מאמין שאמשיך את התנופה, ויחד עם עובדי המערך ובתמיכת ההנהלה, נתמודד בהצלחה עם האתגרים הבאים", סיכם בסיפוק.

ד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי: "זכייתו של דרור בפרס מנכ"ל משרד הבריאות ובחירתו מתוך כלל עובדי מערכת הבריאות במדינת ישראל, מהווה הערכה של משרד הבריאות להליך החשוב אותו הוביל בברכת ההנהלה של המרכז הרפואי, לשיפור השירות של מחלקת הרכש שלה חשיבות רבה בפעילות הארגון. אני מאחל לו הצלחה בהמשך הדרך".

צילום:רוני אלברט

עבור לתוכן העמוד