‏‏ המרכז הרפואי לגליל: קבלו את המצטיינים שלנו
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המרכז הרפואי לגליל: קבלו את המצטיינים שלנו

המרכז הרפואי לגליל: קבלו את המצטיינים שלנו (הגדל)

קישור לתמונות נוספות מהאירוע
בטקס חגיגי הוענקו פרסי הצטיינות לעובדים מכלל הסקטורים במרכז הרפואי לגליל, בנוסף נבחרו שני צוותים מצטיינים. בטקס שהתקיים במרכז אנגל נכחו חברי ההנהלה, נציגי כלל הועדים, עובדי המרכז הרפואי ובני משפחתם של העובדים.

בסקטור הרופאים נבחר פרופ' ז'אן סוסטיאל, מנהל המחלקה לנוירוכירורגיה. בנימוקי הועדה נכתב בין השאר: "פרופ' סוסטיאל הקים יש מאין, השכיל להקים מחלקה עם צוות רופאים ואחיות, מהשורה הראשונה, היה שותף בשיפוץ המחלקה, בארגונה וברכישת הציוד החדיש ביותר, בשנה האחרונה המחלקה קלטה מטופלים רבים, פגועי ראש, דאג לביצוע הניתוחים ברמה מקצועית מצוינת, איכותית, תוך שיתוף בני המשפחה ודאגה אישית לרווחתם".

בסקטור הפרא רפואי נבחרה שני פאולה צורי, פיזיותרפיסטית בפגיה ובתינוקיה. "שני חרוצה ומסורה, חרטה על דיגלה לקדם את השרות הפיזיותרפי במרכז הרפואי, ולספק שרות איכותי ומונגש לתושבי הפריפריה, חותרת למקצועיות, סחפה אחריה רבים לעשייה".

בסקטור הסיעוד נבחרו ארבעה: רומן דרוביצקי, אח מוסמך, אחראי נושאי החייאה. בנימוקי הועדה נכתב: "רומן מרכז את נושא החייאת מבוגרים, במרכז הרפואי. הוא פועל רבות להעלאת הנושא לסדר היום על ידי בניית תוכנית החייאה שנתית, הדרכות בישיבות צוות וביצוע תרגילי פתע, מדריך בבתי"ח אחרים, משקיע רבות בלימוד הנושא, מבצע תחקירים ושיפור ברמת ביצוע התרגילים". עוטרה גאנם, אחות במחלקה פנימית ג', זכתה בפרס על תפקודה כראש צוות במחלקה. "מקבלת על עצמה משימות נוספות ומבצעת אותן בשלמות, בעלת יכולת הדרכתית גבוהה, מדריכה סטודנטים לסיעוד ומלווה עובדים חדשים". פיראס דאוד, סגן אחות אחראית בטיפול נמרץ כללי, זכה בפרס על עבודתו המקצועית והאיכותית. "פיראס קיבל על עצמו משימות בתחום הכשרת הצוות, עדכון רשומות ועוד, יש לו יכולות בתחום התקשורת הבנאישית, ומכאן הצלחתו להכשיר, ולגבש את הצוות". זאדה ספייה, אחות במחלקת ילדים, מזה 39 שנים. "זאדה מגיעה לעבודה עם מוטיבציה רבה, בעלת גישה מיוחדת בטיפולה בילדים ובמשפחות, מדריכה אחיות חדשות וכן משפחות. עבודתה משקפת מקצועיות ומצוינות, נושא הבטיחות קרוב לליבה ומשקיעה בתחום גם במחלקה וגם בקהילה".

בסקטור עובדי מנהל ומשק נבחר ישראל גלברט, מנהל ענף גזים רפואיים, משמש כאחראי על מערכות המים. "ידיעותיו המקצועיות שאותן השיג לבדו, הציבו אותו בשורה ראשונה עם אנשי מקצוע בארץ המתמחים בנושא. תמיד מוכן לרעיונות נוספים, נשאר שעות רבות מעבר לשעות העבודה, בקיא בחומר ונותן פתרונות יצירתיים".
וינירה חיימוב, מנהלת המחלקה לרשומות רפואיות נבחרה לעובדת מצטיינת על תפקודה.  "וינירה הצליחה לגבש את הצוות, למדה היטב את הנוהלים החדשים והכניסה שיטות עבודה יעילות".

בסקטור קרן מחקרים נבחרה שרה פאפרין, אחראית קשרי תורמים. "שרה עוסקת מספר שנים בפרויקטים שונים של שיתופי תורמים וקרנות בארץ ובחו"ל, מארחת משלחות שמגיעות לבקר במרכז הרפואי בשפה האנגלית ואחראית לדוברות מול תקשורת זרה".

שני צוותים מצטיינים נבחרו השנה: נציגי המחלקה לרפואה דחופהשגית אסרף קטן, דינה פרובר ברדה, יונתן לרמן, ילנה טמרקין, חליל נג'אר. "ראשי הצוותים בחדר המיון, בראשותה של אחות דיאנה קאלישר, אחות אחראית מיון, מוביל הצוות, משימות רבות שעימן יש להתמודד, הואצלו סמכויות לראשי הצוותים שמרכזים נושאים חשובים, שוקדים על שיפור תהליכי עבודה, הכשרת הצוות, עדכון נהלים ועוד. כמו-כן, שיפור במדדי איכות הנבדקים גם ע"י משרד הבריאות, הצוות מעודד למידה, שדרוג ידע, מעורבות ומחויבות ובעיקר מעודד את הצוות למצוינות". צוות ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה בראשותן של דורית איטח ועדי טולדנו – זרחי קיבל את הפרס על התגייסות לעשייה חסרת פשרות, תוך התגברות על קשיים ידעו תמיד להיות שם ולתת את הטיפול הטוב ביותר, בנועם, באנושיות ובמקצועיות תוך שמירה על אפקטיביות ויעילות במתן טיפול, מגלה אחריות, יוזמה ומעורבות בכל המערך הטיפולי".

ד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי: "אנו בפתחה של שנה חדשה בה נמשיך בעשייה למען הקהילה אותה אנו משרתים. כמרכז רפואי הנמצא בפריפריה אנו שואפים כל העת להציב לצד צוות רפואי מיומן ומקצועי גם להעניק תנאי שהייה טובים והכנסת טכנולוגיות מתקדמות. זה המקום לשוב ולציין את תרומתה הגדולה של עמותת הידידים בראשותה של רעיה שטראוס-בן דרור, שעושה ימים כלילות לסייע בגיוס משאבים מגורמים בארץ ובעולם כדי לסייע לפיתוחו של המרכז הרפואי. תודה גדולה לכלל העובדים והמנהלים, המתנדבים, בני ובנות השירות הלאומי והגמלאים העמלים במהלך כל ימות השנה ולאחל לכולנו שנה טובה ובריאה, שנה של שלום והגשמת כל השאיפות והמשאלות שלנו".

צילום:רוני אלברט

עבור לתוכן העמוד