‏‏ קשר עם הקהילה - פרויקט משותף של המרכז הרפואי בנהריה עם מכללת גליל מערבי
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קשר עם הקהילה - פרויקט משותף של המרכז הרפואי בנהריה עם מכללת גליל מערבי

קשר עם הקהילה - פרויקט משותף של המרכז הרפואי בנהריה עם מכללת גליל מערבי (הגדל)

מאז תחילת שנות ה-90 נערכים הליכי איכות במרכז הרפואי לגליל ומאז 1996, המרכז מוסמך ISO. כחלק מתרבות האיכות, נבדקת באופן רציף ושיטתי שביעות רצון מטופלים לאורך כל השנה, וזאת מידי שנה מאז 1994

הסקר התבצע במרבית מחלקות האשפוז על-פי שאלון מובנה בשפות עברית, ערבית ורוסית, כאשר בכל מחלקה דוגמים מספר מטופלים. מספר המטופלים נקבע על ידי יחידת הסטטיסטיקה.

המרכז הרפואי מקיים פעילות שוטפת מזה 11 שנה עם מכללת הגליל המערבי, במסגרת פרויקט מעורבות חברתית, במהלכה מתנדבים סטודנטים מהמכללה במרכז ומקיימים פעילות שוטפת להבטחת שיפור איכות השירות הניתן למטופלים במחלקות, במכונים ובמרפאות השונות.

היחידה להבטחת איכות של המרכז הרפואי לגליל מבצעת שיתוף פעולה פורה עם ד"ר ניסים לגזיאל, מנהל היחידה למעורבות חברתית בדקנאט הסטודנטים ונקבעים עמו דרכי עבודה עם הסטודנטים שהומלצו לעבודה במרכז הרפואי ומתוגמלים במלגה מטעם המכללה.

הסטודנטים פעילים בצוותי השיפור השונים ובביצוע סקרי שביעות רצון מטופלים במחלקות האשפוז, הם עושים עבודתם במקצועיות, רגישות ואמינות.

ביצוע הסקר על ידי הסטודנטים שנחשבים כגורם אובייקטיבי חיצוני, מונע הססנות מטופלים והשאלון עובר ישירות להקלדה וניתוח סטטיסטי ביחידת הסטטיסטיקה.
הליך זה הגביר את התקפות והמהימנות של הסקר, שנותן תמונה אמיתית על המחלקה, הצוות, השירות, המבנה והמשאבים ומהווה משאב לשיפור איכות השירות והטיפול באותה מחלקה.

המרכז הרפואי
מוקיר את עשייתם של הסטודנטים ומברך על שיתוף הפעולה הפורה עם המכללה האקדמית גליל מערבי, ומקווה להמשך פעילות גם בשנים הבאות.

עבור לתוכן העמוד