‏‏ המרכז הרפואי לגליל בצמרת הגבוהה בדוח מדדי איכות לשנת 2021
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המרכז הרפואי לגליל בצמרת הגבוהה בדוח מדדי איכות לשנת 2021

המרכז הרפואי לגליל מדורג בצמרת הגבוהה בקבוצת בתי חולים גדולים, בדוח מדדי האיכות לשנת 2021, שפורסם ע"י משרד הבריאות.


נתוני מדדי האיכות מדרגים את בתי החולים עפ"י שורה של קריטריונים הנוגעים לזמני איבחון, המתנה וטיפול פרטני במאושפזים ובמטופלים נוספים. המרכז הרפואי לגליל מדורג במקום השלישי בקבוצת בתי חולים גדולים, יחד עם ביה"ח העמק, כאשר לשניהם ציון 9.98, מרחק 0.02 בלבד מהמקום הראשון, בו נמצא ביה"ח ברזילי.


במרבית המדדים השיג המרכז הרפואי נתונים מרשימים ביותר. כך, לדוגמה, במדד הזמן החציוני מההגעה למלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה - מיון) ועד לביצוע טריאז', מדורג המרכז הרפואי במקום השלישי מבין בתי החולים במדינה, עם זמן חציוני של 5 דקות בלבד (יצוין כי משרד הבריאות קבע יעד של 12 דקות במדד זה).


כמו כן, במדד זמן חציוני מהגעת המטופל ועד ביצוע C.T ראש בחולים הסובלים מאירוע מוחי, מדורג המרכז הרפואי במקום השני במדינה, עם זמן חציוני של 17 דקות (משרד הבריאות קבע יעד של 25 דקות במדד זה).


עוד עולה מהנתונים, כי המרכז הרפואי מדורג במקום הראשון ברשימת בתי החולים הכלליים בהם יש מחלקה גריאטרית-שיקומית, עם ציון 9.92 (המתייחס למדדים שיקומיים).


מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום: "נתוני הדוח אינם מפתיעים אותי, בשל העבודה היסודית והמקצועית שנעשית במרכז הרפואי, תוך מתן דגש מיוחד לקיצור זמני איבחון, המתנה וטיפול. אני מבקש להודות לעובדות ועובדי המרכז הרפואי מכלל הסקטורים על עבודתם הנפלאה, שבאה לידי ביטוי בדוח זה".

 

 

 

מיון


 

עבור לתוכן העמוד