‏‏ אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ' מסעד ברהום
אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ' מסעד ברהום

בטקס חגיגי, שהתקיים בהיכל התרבות בתל אביב, קיבל מנהל המרכז הרפואי לגליל, פרופ' מסעד ברהום, את אות "אביר איכות השלטון", מטעם התנועה לאיכות השלטון, בקטגוריית מפעל חיים.
מדובר באות יוקרתי, בו זוכים אנשים התורמים בפועלם למען החברה, הדמוקרטיה ואיכות השלטון במדינה בתחומים שונים, ומחזקים במעשיהם את איכות השלטון וערכי טוהר המידות בישראל. הזוכים נבחרו ע"י ועדה ציבורית, שבראשה עמדה השופטת בדימוס דליה דורנר.

 

פרופ ברהום


בנימוקי הבחירה צוין, כי פרופ' ברהום פועל מזה שנים לקידום ופיתוח מערך הבריאות באזור הצפון. כמו כן ניתן דגש לכך שבין השנים 2018-2013 התקבלו למרכז הרפואי, תחת ניהולו של פרופ' ברהום, 3,000 פצועים ממלחמת האזרחים בסוריה, שליש מתוכם נשים וילדים.


בנוסף צוין, כי פרופ' ברהום הוא הערבי הישראלי הראשון בתולדות מדינת ישראל, אשר נבחר לנהל בי"ח ממשלתי, ובכך הוא נחשב לפורץ דרך.

 

פרופ ברהום


פרופ' ברהום: "אני חש זכות גדולה להיות משרת ציבור המסייע למרכז הרפואי לגליל בפרט ולמערכת הבריאות הציבורית בכלל, בתמיכת משרד הבריאות, ובמיוחד בתקופה כה מאתגרת ומורכבת. פרס זה שייך בראש ובראשונה ל-3,000 העובדות והעובדים הנפלאים שלנו, שעושים עבודת קודש. אני מבקש להודות לוועדה שבחרה בי על הכבוד הגדול שנפל בחלקי. יש גם זכות מיוחדת על הפרס להוריי, ובמיוחד לאשתי מארי ולשלוש בנותיי גדיר, רנא ומירה, העומדות לצידי לאורך כל הדרך".

 

 


קרדיט צילום: שי קורנבליט

 

 

עבור לתוכן העמוד