קבוצה של 18 אנשי עסקים ממחוז צ'ונג צ'ינג שבסין, העוסקים בתחום הרפואה, הגיעו למרכז הרפואי לגליל במטרה לצפות מקרוב בטכנולוגיה מתקדמת במחלקות שונות. את המשלחת קיבל סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר צבי שלג, שסיפר להם על הישגי המרכז בשנים האחרונות, הכוללים פתיחת מחלקות ויחידות חדשות, כמו גם טכנולוגיות חדישות ותוכניות לעתיד. המשלחת הגיעה בליווי וביוזמתו של איש העסקים הנהרייני שוקי הרשקוביץ.יצוין כי מחוז צ'ונג צ'ינג, השוכן במערב סין, בסמוך לסצ'ואן, כולל אוכלוסייה של 32 מיליון תושבים, ונחשב למרכז תעשייתי חשוב בסין.

במהלך ביקורם הגיעו חברי המשלחת לכמה מחלקות ויחידות, ובהן היחידה לצינתורי מוח, שם קיבלו הדרכה ע"י הרנטגנאי חטיב רזי ואחות אחראית ז'קלין שחף.לאחר מכן ביקרה המשלחת במרכז לניתוחי פנים, לסתות ורפואת הפה, שם קיבלו הדרכה ממנהל המרכז, פרופ' סאמר סרוג'י, והתרשמו מאוד מהמיכשור הטכנולוגי החדיש, ובמיוחד ממדפסת תלת מימד. לאחר שסעדו את ארוחת הצהריים הגיעו חברי המשלחת הסינית למרכז הסימולציה וההדרכה הארצי, המשמש רופאים בכירים ומתמחים, סטאז'רים וסטודנטים לרפואה, שם ערכו סיור יחד עם מנהל המרכז ומנהל מחלקת כירורגיה א', ד"ר אלי קקיאשוילי.

את ביקורם סיימו חברי המשלחת במחלקה הנוירוכירורגית, שם נפגשו עם ד"ר יובל גרובר, רופא בכיר, אשר הסביר להם על ניתוחים ייחודיים במחלקה, תוך הדגמות באמצעות מצגת.

ובאותו נושא: במרכז הרפואי ביקרה בימים האחרונים גם משלחת של 12 רופאים מפדרציית מיאמי שבמדינת פלורידה, שבראשה עמד ד"ר לארי שפיגלמן. מנהל המחלקה הראומטולוגית ועוזר מנהל המרכז הרפואי בענייני טכנולוגיה וחדשנות, ד"ר זיו פז, העניק למבקרים הרצאה בנושא רפואה דחופה במצבי חירום, ולאחר מכן ערכה המשלחת ביקור בחדר המיון ובמיון התת-קרקעי, בהובלתו של מנהל המלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ד"ר בני רביב.
שני הביקורים אורגנו ולוו ע"י היחידה לקשרי חוץ.